O Nás

Apartments RubicApartmány Rubić nájdete v Stanići, malom rybárskom mestečku vzdialenom 4 km od Omiša v smere do Makarskej. Stanići je miesto stvorené pre Váš oddych.

Nie ste v meste, nie je tu žiadny ruch , môžete sa uvoľniť a užívať si kryštáľovo čisté more, prekrásny výhľad na morskú hladinu a neďaleký ostov Brač. V blízkom okolí môžete nájsť len pre Vás pláž, alebo aspoň pokojnejšie miesto.

V Stanići sa nachádzajú: 2 obchody, 3 reštaurácie a hotel. Stanići sú vzdialené 30 km od dalmatínskej metropoly Split a taká istá vzdialenosť je aj do prekrásnej Makarskej.

Apartments RubicV týchto mestách sa môžete zabaviť na kultúrnych a športových aktivitách, takisto sa dobre zabaviť aj miestnych diskokluboch.

Len 4 km od Stanići sa nachádza prekrásne mestečko Omiš, kde sa vlieva zelená rieka Cetina do modrého mora, čo dáva neopakovateľný zážitok. Na tejto rieke sa môžete zabaviť raftingom, splavovať kanoe alebo vystupovať na hory, ktoré sú na dosah.

Ak túžite po výlete na mori, môžete každý deň ísť s loďami na celodenný výlet na ostrov Brač. Každý si môže nájsť niečo pre seba.

Príďte a presvedčte sa, budete nadšený.


obitelj Rubić

Apartments RubicHouse RubicStanici

Highlights

Kde nás nájdete

Stanići - Map

Predpoveď počasia

Weather forecastClick to check weather forecast

 

Fotogaléria

Photo Gallery


Apartments Rubic in Stanici